540 000 € 539 000 €
159 €/m²
Property 16553 photo 1
Property 16553 photo 2
Property 16553 photo 3
Property 16553 photo 4
Property 16553 photo 5
Property 16553 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 3373 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
587 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 25605
  • Metrekare 106846 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
612 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 38961
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
450 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42919
  • Metrekare 12520 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
640 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 57571
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği