390 000 €
26 €/m²
Property 19640 photo 1
Property 19640 photo 2
Property 19640 photo 3
Property 19640 photo 4
Property 19640 photo 5
Property 19640 photo 6
Property 19640 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 420 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
350 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 59194
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 357 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
350 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 26888
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 44016
  • Metrekare 19280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
360 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 41187
  • Metrekare 14565 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 63235
  • Metrekare 4184 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Bülten aboneliği