140 000 €
26 €/m²
Property 56098 photo 1
Property 56098 photo 2
Property 56098 photo 3
Property 56098 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 550 km
  • Havaalanına uzaklık: 27,5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5335 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43591
  • Metrekare 4071 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43300
  • Metrekare 3484 m²
  • Denize uzaklık 390 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Bülten aboneliği