170 000 €
45 €/m²
Property 50162 photo 1
Property 50162 photo 2
Property 50162 photo 3
Property 50162 photo 4
Property 50162 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 3750 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 210 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 62893
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 65125
  • Metrekare 2710 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
190 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 65447
  • Metrekare 1022 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 65747
  • Metrekare 51985 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
235 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52112
  • Metrekare 5321 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
246 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 52108
  • Metrekare 2615 m²
  • Denize uzaklık 583 m
Önerilen Satılık
179 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63493
  • Metrekare 2950 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği