150 000 €
197 €/m²
Property 56977 photo 1
Property 56977 photo 2
Property 56977 photo 3
Property 56977 photo 4
Property 56977 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 758 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 450 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
140 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 42785
  • Metrekare 1247 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51006
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 39770
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği