220 000 € 198 000 €
113 €/m²
Property 41471 photo 1
Property 41471 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 1750 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
192 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44358
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
215 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 65280
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği