Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2049 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
Agios Nikolaos
Mavrikiano Belediyesi
150 000 €
73 €/m²
Nesne kodu
63359
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2049 m²
Bölge
Girit
Location
Mavrikiano Belediyesi (Agios Nikolaos) | Lasithi (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
360 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
68 km
Açıklama
Satılık Arsa 2049 metrekare Girit’te. Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
150 000 €
73 €/m²
Arsa 2049 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63359
Metrekare
2049 m²
Denize uzaklık
360 m
Satılık
123 000 €
80 000 €
19 €/m²
Arsa 4050 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50127
Metrekare
4050 m²
Denize uzaklık
11600 m
Satılık
220 000 €
180 000 €
47 €/m²
Arsa 3792 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51030
Metrekare
3792 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
205 000 €
100 €/m²
Arsa 2035 m² Girit
Girit
Nesne kodu
59117
Metrekare
2035 m²
Denize uzaklık
6500 m
Satılık
140 000 €
132 €/m²
Arsa 1060 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65485
Metrekare
1060 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 1451 m² Girit
Girit
Nesne kodu
46788
Metrekare
1451 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
160 000 €
677 €/m²
Arsa 236 m² Girit
Girit
Nesne kodu
56709
Metrekare
236 m²
Denize uzaklık
338 m
Satılık
200 000 €
86 €/m²
Arsa 2300 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51207
Metrekare
2300 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
150 000 €
120 000 €
28 €/m²
Arsa 4150 m² Girit
Girit
Nesne kodu
47008
Metrekare
4150 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
140 000 €
7 €/m²
Arsa 19700 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42793
Metrekare
19700 m²
Denize uzaklık
5600 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat