140 000 €
187 €/m²
Property 57456 photo 1
Property 57456 photo 2
Property 57456 photo 3
Property 57456 photo 4
Property 57456 photo 5
Property 57456 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 748 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 455 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 50395
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 6300 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42793
  • Metrekare 19700 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43591
  • Metrekare 4071 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
192 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44358
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 57918
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği