120 000 €
32 €/m²
Property 56751 photo 1
Property 56751 photo 2
Property 56751 photo 3
Property 56751 photo 4
Property 56751 photo 5
Property 56751 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 3732 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
105 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 60258
  • Metrekare 7018 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
152 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 39347
  • Metrekare 4647 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 50255
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m

Bülten aboneliği