Satılık - Arsa 3092 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Almirida
138 000 €
44 €/m²
Property 55956 photo 1
Property 55956 photo 2
Property 55956 photo 3
Property 55956 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 950 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Satılık Arsa 3092 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 46846
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
160 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 65747
  • Metrekare 51985 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
192 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 39609
  • Metrekare 898 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği