50 000 €
14 €/m²
Property 50364 photo 1
Property 50364 photo 2
Property 50364 photo 3
Property 50364 photo 4
Property 50364 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 25000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 3500 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 48834
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
62 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 52385
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
65 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 18508
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13132
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63360
  • Metrekare 993 m²
  • Denize uzaklık 5150 m

Bülten aboneliği