60 000 €
60 €/m²
Property 63360 photo 1
Property 63360 photo 2
Property 63360 photo 3
Property 63360 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5150 m
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Satılık Arsa 993 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57046
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 43713
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 39870
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
60 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 48834
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
80 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 35883
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57760
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği