44 000 €
35 €/m²
Property 65912 photo 1
Property 65912 photo 2
Property 65912 photo 3
Property 65912 photo 4
Property 65912 photo 5
Property 65912 photo 6
Property 65912 photo 7
Property 65912 photo 8
Property 65912 photo 9
Property 65912 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2100 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 1255 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 37983
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m
Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
65 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 18508
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
42 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65911
  • Metrekare 1188 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m

Bülten aboneliği