50 000 €
45 €/m²
Property 65413 photo 1
Property 65413 photo 2
Property 65413 photo 3
Property 65413 photo 4
Property 65413 photo 5
Property 65413 photo 6
Property 65413 photo 7
Property 65413 photo 8
Property 65413 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 21000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 1100 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
69 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42777
  • Metrekare 4189 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
60 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 37922
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19200 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32790
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
50 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 39460
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği