65 000 € 50 000 €
526 €/m²
Property 26770 photo 1
Property 26770 photo 2
Property 26770 photo 3
Property 26770 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 95 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 140 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 30724
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
96 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 52546
  • Metrekare 2562 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
62 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 52385
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52467
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği