65 000 €
66 €/m²
Property 18508 photo 1
Property 18508 photo 2
Property 18508 photo 3
Property 18508 photo 4
Property 18508 photo 5
Property 18508 photo 6
Property 18508 photo 7
Property 18508 photo 8
Property 18508 photo 9
Property 18508 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 980 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56829
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
55 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 65361
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 39139
  • Metrekare 2108 m²
  • Denize uzaklık 29000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52547
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
95 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62020
  • Metrekare 4014 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 42779
  • Metrekare 439 m²
  • Denize uzaklık 5700 m

Bülten aboneliği