450 000 €
52 €/m²
Property 38845 photo 1
Property 38845 photo 2
Property 38845 photo 3
Property 38845 photo 4
Property 38845 photo 5
Property 38845 photo 6
Property 38845 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 8500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 285 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
650 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 57279
  • Metrekare 5159 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 44871
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği