449 000 €
271 €/m²
Property 65403 photo 1
Property 65403 photo 2
Property 65403 photo 3
Property 65403 photo 4
Property 65403 photo 5
Property 65403 photo 6
Property 65403 photo 7
Property 65403 photo 8
Property 65403 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 1654 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 960 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31238
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51460
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
400 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20455
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği