450 000 €
112 €/m²
Property 36737 photo 1
Property 36737 photo 2
Property 36737 photo 3
Property 36737 photo 4
Property 36737 photo 5
Property 36737 photo 6
Property 36737 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39581
  • Metrekare 14364 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 50105
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51460
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46787
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği