Satılık - Arsa 12520 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia Agia Fotia
450 000 €
35 €/m²
Property 42919 photo 1
Property 42919 photo 2
Property 42919 photo 3
Property 42919 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 12520 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
500 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 50105
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
640 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 40004
  • Metrekare 2577 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 449 €/m²
  • Nesne kodu 62407
  • Metrekare 1002 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
390 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36021
  • Metrekare 18865 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği