Satılık - Arsa 573 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
400 000 € 350 000 €
610 €/m²
Property 26135 photo 1
Property 26135 photo 2
Property 26135 photo 3
Property 26135 photo 4
Property 26135 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 573 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 458 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
350 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 59194
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 357 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 44871
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 50157
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği