374 000 €
18 €/m²
Property 18420 photo 1
Property 18420 photo 2
Property 18420 photo 3
Property 18420 photo 4
Property 18420 photo 5
Property 18420 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
525 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 47413
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
330 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 54425
  • Metrekare 1630 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51460
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 52126
  • Metrekare 6161 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
300 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 34471
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m

Bülten aboneliği