490 000 €
168 €/m²
Property 37747 photo 1
Property 37747 photo 2
Property 37747 photo 3
Property 37747 photo 4
Property 37747 photo 5
Property 37747 photo 6
Property 37747 photo 7
Property 37747 photo 8
Property 37747 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8700 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2900 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39581
  • Metrekare 14364 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
480 000 € 1263 €/m²
  • Nesne kodu 50582
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 50157
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
700 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 40404
  • Metrekare 8926 m²
  • Denize uzaklık 470 m
Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği