850 000 €
1049 €/m²
Property 44408 photo 1
Property 44408 photo 2
Property 44408 photo 3
Property 44408 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2006
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 810 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44408
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
950 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 12070
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 8
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 33765
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği