9 nesneleri 1 sayfa

Satılık
260 000 € 909 €/m²
  • Nesne kodu 10248
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
850 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44408
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
450 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 52053
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 8
Satılık
320 000 € 3516 €/m²
  • Nesne kodu 61523
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 61748
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
390 000 € 3900 €/m²
  • Nesne kodu 61749
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 3136 €/m²
  • Nesne kodu 62550
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2276 €/m²
  • Nesne kodu 64603
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
495 000 € 2379 €/m²
  • Nesne kodu 66145
  • Metrekare 208 m²
  • Rooms 4

Athens (Doğu) Gerakas’ta Emlak

Gerakas, Doğu Atina’nın en cazip yerleşim bölgelerinden biridir. Şehir merkezine kısa bir sürüş mesafesinde ve önemli otoyollara yakın konumuyla, Atina’nın sunduğu her şeye kolay erişim sağlayan sakin bir banliyö yaşamı sunar. Son yıllarda, Gerakas’taki emlak; aileler, profesyoneller ve yatırımcılar arasında talep açısından istikrarlı bir şekilde büyümüştür.

Emlak için Gerakas Neden Tercih Edilmeli?

Bölge, modern altyapıyı samimi bir komşuluk hissiyle birleştirir. Gerakas şunlarla bilinir:

  • Merkezî Atina’ya ve Attiki Odos üzerinden havaalanına iyi bağlantı
  • Yakınlarda metro istasyonları da dahil olmak üzere güvenilir toplu taşıma
  • Modern okullar, kreşler ve etüt/kurs merkezleri
  • Alışveriş merkezleri, süpermarketler, spor salonları ve kafeler
  • Çocuklu aileler için ideal parklar ve oyun alanları

Bu denge, Gerakas’ı Doğu Atina’da mülk satın almak veya kiralamak için en popüler bölgelerden biri haline getirir.

Gerakas’ta Mülk Türleri

Gerakas’taki emlak piyasası çeşitlidir; farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun seçenekler sunar:

  • Daireler: Küçük ve orta ölçekli binalarda modern daireler; çoğunda balkon, otopark ve depo alanları bulunur.
  • Maisonette ve townhouselar: Özel bahçeleri olan çok katlı evler; daha fazla alan arayan aileler arasında popülerdir.
  • Müstakil evler: Bahçeli, ferah mülkler; mahremiyet ve konforu önemseyenler için idealdir.
  • Arsa parselleri: Konut geliştirmeye uygun ve uzun vadeli yatırım potansiyeli taşıyan araziler.