850 000 €
2152 €/m²
Property 62765 photo 1
Property 62765 photo 2
Property 62765 photo 3
Property 62765 photo 4
Property 62765 photo 5
Property 62765 photo 6
Property 62765 photo 7
Property 62765 photo 8
Property 62765 photo 9
Property 62765 photo 10
Property 62765 photo 11
Property 62765 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Isıtma: mazot

Açıklama

Atina’da satılık Bina 395 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53238
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 24415
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
985 000 € 1970 €/m²
  • Nesne kodu 58168
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10

Bülten aboneliği