800 000 €
871 €/m²
Property 35801 photo 1
Property 35801 photo 2
Property 35801 photo 3
Property 35801 photo 4
Property 35801 photo 5
Property 35801 photo 6
Property 35801 photo 7
Property 35801 photo 8
Property 35801 photo 9
Property 35801 photo 10
Property 35801 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 918 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
680 000 € 1283 €/m²
  • Nesne kodu 58993
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
950 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 12070
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 8
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
850 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 57672
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 9

Bülten aboneliği