960 000 €
2051 €/m²
Property 47328 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 468 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 38779
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53238
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42668
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği