1 150 000 € 1 060 000 €
4000 €/m²
Property 60937 photo 1
Property 60937 photo 2
Property 60937 photo 3
Property 60937 photo 4
Property 60937 photo 5
Property 60937 photo 6
Property 60937 photo 7
Property 60937 photo 8
Property 60937 photo 9
Property 60937 photo 10
Property 60937 photo 11
Property 60937 photo 12
Property 60937 photo 13
Property 60937 photo 14
Property 60937 photo 15
Property 60937 photo 16
Property 60937 photo 17
Property 60937 photo 18
Property 60937 photo 19
Property 60937 photo 20
Property 60937 photo 21
Property 60937 photo 22
Property 60937 photo 23
Property 60937 photo 24
Property 60937 photo 25
Property 60937 photo 26
Property 60937 photo 27

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 265 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir mutfak, 3 duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 38779
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 30035
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Nesne kodu 19660
  • Metrekare 327 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Nesne kodu 62169
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Nesne kodu 40591
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği