770 000 €
1838 €/m²
Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1957
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 6
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Hizmetler

  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 419 metrekare. bina 4 kattan oluşmaktadır. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Loft bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, ısıtma, bulunmaktadır.

Konut Binası 419,20 m² – Gazi, Atina

Gazi bölgesinde yer alan 419,20 m² büyüklüğünde konut binası, 369,02 m² arsa üzerinde satışa sunulmaktadır.

🏢 🔹 Yapı Dağılımı

• Bodrum: 119,95 m²

• Zemin kat: 110,71 m²

• 1. kat: 113,01 m²

• Çatı katı: 34,86 m²

• Ek yapı: 40,67 m²

🛏 🔹 Genel Özellikler

• 6 yatak odası

• 4 banyo

• 3 kat

• 1957 yapımı

• 2010 yenileme

⚙️ 🔹 Avantajlar

• Çok amaçlı kullanım

• Yüksek yatırım potansiyeli

• Yeniden düzenlenebilir

📍 🔹 Konum

• Pireos Caddesi’ne 100 m

• Konstantinoupoleos Caddesi’ne 200 m

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yatırım

• Otel

• Konut geliştirme

BANKA MÜLKÜ

Emlak komisyon oranları değişiklik gösterebilir.

Yer gösterimi öncesinde firmamız temsilcilerinden bilgi alınız.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
682 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 60923
  • Metrekare 652 m²
  • Denize uzaklık 1360 m
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37149
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
850 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44408
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
950 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 12070
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 8
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 23146
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği