950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1910
  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 9900 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 600 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Nesne kodu 19660
  • Metrekare 327 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
850 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 57672
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 9
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği