1 200 000 €
1884 €/m²
Property 33765 photo 1
Property 33765 photo 2
Property 33765 photo 3
Property 33765 photo 4

Ayrıntılar

  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 637 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 14855
  • Metrekare 457 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 24415
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 37389
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 23067
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53238
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58534
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 56119
  • Metrekare 810 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m

Bülten aboneliği