800 000 €
1600 €/m²
Property 54626 photo 1
Property 54626 photo 2
Property 54626 photo 3
Property 54626 photo 4
Property 54626 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 4400 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık Bina 500 metrekare. bina 4 kattan oluşmaktadır. zemin kat bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 3. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 59531
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Nesne kodu 62391
  • Metrekare 645 m²
  • Denize uzaklık 8498 m
Satılık
980 000 € 1093 €/m²
  • Nesne kodu 60917
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
650 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 37660
  • Metrekare 557 m²
  • Denize uzaklık 8300 m

Bülten aboneliği