250 000 €
1250 €/m²
Property 57759 photo 1
Property 57759 photo 2
Property 57759 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 200 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 74 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
300 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49100
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51459
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
267 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 41185
  • Metrekare 5423 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
250 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 38078
  • Metrekare 2194 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği