235 000 €
44 €/m²
Property 52112 photo 1
Property 52112 photo 2
Property 52112 photo 3
Property 52112 photo 4
Property 52112 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 5321 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1000 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 65314
  • Metrekare 1395 m²
  • Denize uzaklık 72 m
Satılık
230 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 41967
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
300 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47178
  • Metrekare 7857 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 45663
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Satılık
269 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 49771
  • Metrekare 4790 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
280 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 44635
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği