300 000 €
197 €/m²
Property 64069 photo 1
Property 64069 photo 2
Property 64069 photo 3
Property 64069 photo 4
Property 64069 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,12
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 1516 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 900 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
350 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 56280
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 36263
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
290 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 36276
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği