360 000 €
2000 €/m²
Property 48644 photo 1
Property 48644 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 180 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 378 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 44871
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 50669
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 36755
  • Metrekare 5889 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
350 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 59194
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 357 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m

Bülten aboneliği