340 000 €
220 €/m²
Property 37045 photo 1
Property 37045 photo 2
Property 37045 photo 3
Property 37045 photo 4
Property 37045 photo 5
Property 37045 photo 6
Property 37045 photo 7
Property 37045 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 480 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1540 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 700 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
288 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 52613
  • Metrekare 4300 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 38410
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 54425
  • Metrekare 1630 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Satılık
299 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 40594
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği