Satılık - Arsa 2400 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Suri
91 000 €
37 €/m²
Property 39531 photo 1
Property 39531 photo 2
Property 39531 photo 3
Property 39531 photo 4
Property 39531 photo 5
Property 39531 photo 6
Property 39531 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2400 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 60258
  • Metrekare 7018 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
74 800 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 64677
  • Metrekare 1170 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Bülten aboneliği