74 800 €
63 €/m²
Property 64677 photo 1
Property 64677 photo 2
Property 64677 photo 3
Property 64677 photo 4
Property 64677 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5800 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 1170 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
70 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42792
  • Metrekare 9519 m²
  • Denize uzaklık 5600 m

Bülten aboneliği