128 000 €
123 €/m²
Property 42231 photo 1
Property 42231 photo 2
Property 42231 photo 3
Property 42231 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 280 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 1034 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
120 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 57918
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
130 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 50395
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 6300 m
Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m

Bülten aboneliği