80 000 € 65 000 €
204 €/m²
Property 42243 photo 1
Property 42243 photo 2
Property 42243 photo 3
Property 42243 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 318 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31332
  • Metrekare 403 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56431
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
115 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62016
  • Metrekare 5343 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
80 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 35883
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m

Bülten aboneliği