80 000 € 60 000 €
220 €/m²
Property 42244 photo 1
Property 42244 photo 2
Property 42244 photo 3
Property 42244 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 272 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
96 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 52546
  • Metrekare 2562 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
95 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 43342
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1010 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57162
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
105 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 60258
  • Metrekare 7018 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği