130 000 €
255 €/m²
Property 65724 photo 1
Property 65724 photo 2
Property 65724 photo 3
Property 65724 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 508 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
107 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 49741
  • Metrekare 3137 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Önerilen Satılık
179 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63493
  • Metrekare 2950 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
150 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40821
  • Metrekare 1076 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği