93 000 € 85 300 €
63 €/m²
Property 51865 photo 1
Property 51865 photo 2
Property 51865 photo 3
Property 51865 photo 4
Property 51865 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 580 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 1346 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 41955
  • Metrekare 4519 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42790
  • Metrekare 944 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
128 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 64004
  • Metrekare 997 m²
  • Denize uzaklık 1670 m
Satılık
130 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 50395
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 6300 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 50361
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m
Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m

Bülten aboneliği