612 000 €
306 €/m²
Property 38961 photo 1
Property 38961 photo 2
Property 38961 photo 3
Property 38961 photo 4
Property 38961 photo 5
Property 38961 photo 6
Property 38961 photo 7
Property 38961 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 19868
  • Metrekare 32500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
525 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 47413
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
587 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 44257
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42923
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği