800 000 €
102 €/m²
Property 13174 photo 1
Property 13174 photo 2
Property 13174 photo 3
Property 13174 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 7800 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
853 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63290
  • Metrekare 36000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
853 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 64551
  • Metrekare 826 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
750 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 38074
  • Metrekare 4520 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 63073
  • Metrekare 16658 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği