Satılık - Arsa 14000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Mallia Malia
587 000 €
41 €/m²
Property 44257 photo 1
Property 44257 photo 2
Property 44257 photo 3
Property 44257 photo 4
Property 44257 photo 5
Property 44257 photo 6
Property 44257 photo 7
Property 44257 photo 8
Property 44257 photo 9
Property 44257 photo 10
Property 44257 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 14000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
512 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 13486
  • Metrekare 13042 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39826
  • Metrekare 2920 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği