525 000 €
116 €/m²
Property 47413 photo 1
Property 47413 photo 2
Property 47413 photo 3
Property 47413 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 4500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 26976
  • Metrekare 9848 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
540 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 54569
  • Metrekare 18977 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
587 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 44257
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
450 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 22997
  • Metrekare 14240 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56505
  • Metrekare 11174 m²
  • Denize uzaklık 1850 m
Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42923
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42919
  • Metrekare 12520 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği