600 000 €
33 €/m²
Property 35632 photo 1
Property 35632 photo 2
Property 35632 photo 3
Property 35632 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 18000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 3000 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
853 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 64551
  • Metrekare 826 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
747 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 40405
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 175 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği